Connect with us

3.Sayfa

Bir trans ile birlikte olduğu iddia edilen Berk Oktay iddiaları yalanladı

Published

on

Evliyken trans bir kadınla ilişkisi olduğu iddia edilen Berk Oktay, önceki akşam Yeniköy’de basın mensuplarıyla sohbet etti. Oyuncu, “Ben sadece gülüyorum. Adalet bu kişilere gerekli cevabı verecek” diyerek iddiaları yalanladı.

Geçtiğimiz aylarda eski eşi Merve Şarapçıoğlu ile uygunsuz görüntülerini yaydığı ve boşandığı gerekçesiyle zor bir boşanma yaşayan Berk Oktay, önceki gün kendisini Yeniköy’de gören basın mensuplarıyla hızlı bir şekilde sohbet etti.

BU KONULARLA GÜNDEME GELMEK RAHATSIZ

Boşanma davalarının sona ermesine rağmen eski eşler arasındaki çatışma devam ediyor. Şarapçıoğlu’nun geçtiğimiz günlerde düğününde ailesinden Oktay’a Rolex saat hediye ettiği ve boşanma aşamasında mahkemeden bu saatin belgesini talep ettiği iddia edildi. Oktay, Şarapçıoğlu’nun iddiasıyla ilgili sorular üzerine bu sorunların gündeme gelmesinden rahatsız olduğunu belirtti.

KİŞİ İLE İLİŞKİSİNDE TRANS Mİ?

Merve Şarapçıoğlu ile evlendiğinde trans bir kadınla beraber olduğu iddia edilen oyuncu, “Aklı başında olan herkes neyin ne olduğunu görüyor. Ben sadece gülüyorum. Ben iyi bir işim, çok iyi bir ilişkim var. Bundan başka hiçbir şeyle ilgilenmiyorum. Şimdiye kadar tüm davalarımı kazandım ve gelecekte adalet gerekli cevabı verecek. Hiçbir saat olayı yok, trans olayı yok, evi alıp gittiğime dair hiçbir iddia yok. Saçma işler. Karşı taraf her zaman cezalandırılır “dedi.

“BERK OKTAY İLE BİRLİKTE İLİŞKİLENDİK”

Geçen ay Beyaz TV’de yayınlanan Sana Hayır Söylemezsem adlı dergi programına konuk olan Transseksüel Birsu Hanım, komşusu Berk Oktay ile defalarca cinsel ilişkiye girdiğini ve Oktay’ın cinsiyet değiştirme kararında büyük pay. Canlı yayına bağlanan Berk Oktay’ın avukatı, konunun gerekli belgelerle hâkim önünde çözülmesini istedi.

0 Kullanıcılar (0 Oy)
Haber Yazı Kalitesi
Haber Görselleri
Anlaşılabilirlik
Yorumlarınız Haber Kalitemizi Oylayın
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Haber Kalitemizi Oylayın

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.Sayfa

Son dakika! Gizlilik sözleşmesi ile tepki gösteren WhatsApp geri adım atmıyor: Güncelleme gizliliğinizi etkilemiyor

Published

on

Son dakika! WhatsApp, milyonlarca kullanıcısına empoze ettiği gizlilik sözleşmesine ilişkin yeni bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Geri adım atmayacağız” vurgusu yapılırken, “Gizlilik politikasındaki güncelleme, arkadaşlarınız veya ailenizle olan mesajlarınızın gizliliğini etkilemez.”

WhatsApp resmi Twitter hesabına göre, “Bazı söylentileri ele almak ve yüzde 100 net olmak istiyoruz. Özel mesajlarınızı uçtan uca şifreleme ile korumaya devam ediyoruz. Gizlilik politikasındaki güncelleme, mesajlarınızın gizliliğini etkilemiyor arkadaşlarınız veya ailenizle. ”

“BU GÜNCELLEME BİR İŞLETMEYE MESAJ GÖNDERMEYE İLİŞKİN DEĞİŞİKLİKLERİ İÇERİR”

Whatsapp web sitesinde, “Yakın zamanda gizlilik politikamızı güncelledik ve çok sayıda düşünceli soru aldık. Bazı söylentilerin yanı sıra, aldığımız bazı soruları da cevaplamak istiyoruz.” bunun yerine, bu güncelleme isteğe bağlı değişiklikleri içerir, verileri nasıl topladığımız ve kullandığımız ve WhatsApp üzerinden bir işletmeye mesaj gönderme konusunda daha fazla şeffaflık sağlar. ”

WHATSAPP GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ NEDİR?

WhatsApp’ın yeni Gizlilik Politikası “Diğer Facebook Şirketleriyle Nasıl Çalışıyoruz?” “Facebook Şirketlerinin bir parçası olan WhatsApp, diğer Facebook Şirketlerinden bilgi almakta ve bu şirketlerle bilgi paylaşmaktadır” başlığıyla duyurulan bölümde. Bu şirketlerden aldığımız bilgileri, onları özelleştirme, destekleme ve pazarlama amacıyla kullanabiliriz ve bu şirketler de onlarla paylaştığımız bilgileri kullanabilir. ”WhatsApp, amacını aşağıdaki maddelerle özetledi: – Altyapı ve dağıtım sistemlerini iyileştirmeye yardımcı olmak, bunların kullanıldığını anlamak, – Facebook Şirket Ürünleri genelinde güvenliği, güvenliği ve bütünlüğü artırmak; örneğin, sistemleri güvence altına almak ve spam, tehditler, kötüye kullanım veya ihlal faaliyetleriyle mücadele etmek için, – Hizmetlerini ve bunları kullanma deneyiminizi iyileştirmek, örneğin sizin için önerilerde bulunmak (örneğin, arkadaşlar için öneriler, grup bağlantıları veya ilginç içerik), özellikler ve içerik kişiselleştirir, satın alma ve işlemleri tamamlamanıza yardımcı olur ve Facebook Şirket Ürünlerinde ilgili teklifleri ve reklamları gösterir, – WhatsApp deneyimlerinizi diğer Facebook Şirket Ürünleriyle birleştirmenize olanak tanıyan entegrasyonlar sağlar. Örneğin, Facebook Pay hesabınızı WhatsApp satın alma işlemlerinizin ödemesi için bağlamanızı veya arkadaşlarınızla Portal gibi diğer Facebook Şirket Ürünlerinde sohbet etmenize olanak sağlamak için WhatsApp hesabınızı bağlamanızı sağlamak.

“PAZARLAMA AMAÇLARI İÇİN İÇERİK GÖNDEREBİLİRİZ”

WhatsApp başta olmak üzere diğer grup şirketlerinin kullanıcılarının sağladığı verileri pazarlayarak Facebook’un azalan kullanım oranını ve popülaritesini aşmaya çalışan sosyal medya devi, bu durumu şu cümlelerle açıkladı: “Hizmetlerimizi kullanırken bilgilerinizi paylaşıyorsunuz ve Bilgilerinizi iyileştirme, anlama, özelleştirme, destekleme ve pazarlama amacıyla paylaşıyoruz.Size hizmetlerimiz veya Facebook Şirketlerinin hizmetleri hakkında pazarlama amaçlı içerik gönderebiliriz. artık WhatsApp’ı kullanamayacağız.

KULLANICILAR WHATSAPP’İ SİLDİ

WhatsApp uygulamasından sonra birçok Gizlilik Vatandaşı Türkiye’den telefon sildi. Kullanıcılar yeni uygulamalara yönelirken, Telegram en popüler uygulama oldu. Öte yandan BIP uygulaması da kullanıcıların tercih ettiği iletişim uygulamaları arasında yer aldı.

0 Kullanıcılar (0 Oy)
Haber Yazı Kalitesi
Haber Görselleri
Anlaşılabilirlik
Yorumlarınız Haber Kalitemizi Oylayın
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Haber Kalitemizi Oylayın

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Continue Reading

3.Sayfa

2020’de en çok bu konulardan bahsettik! Listenin başında koronavirüs ve aşının varlığı var

Published

on

İnsansız bir haber analiz ve raporlama sistemi olan Habermetre, 2020’de en çok haber konusu duyurdu.
Listenin başında tüm dünyayı etkileyen koronavirüs 2. sırada yer alıyor

İnsanlığın umudu olan koronavirüs aşısının bulunması üçüncü sırada, Karabağ Savaşı üçüncü sırada yer alıyor.

Türkiye’nin en büyük dijital haber Newsmeter bankası, 2020 yılında 8 binden fazla Türk’ü tarayarak haber yapılan konuların çoğunu listeledi.

Listenin başında 22.146.903 haberle koronavirüs yer alıyor. Dünyada 82 milyondan fazla insan virüse yakalanırken; Salgın nedeniyle 2 milyona yakın kişi hayatını kaybetti. Umutların tükendiği yerde konumlanan koronavirüs aşısı, gündemi en çok meşgul eden konulardan ikincisi oldu.

DAĞ KARABAK SAVAŞI 3. SIRADA

27 Eylül 2020’de Azerbaycan ile Ermenistan arasında başlayan ve 27 yıl sonra Karabağ’ın Ermeni işgalinden kurtarılmasıyla sona eren Dağlık Karabağ Savaşı, 420.533 haberle yılın en çok konuşulan üçüncü konusu oldu.

24 Ocak 2020 tarihinde 41 vatandaşın hayatını kaybettiği 6.8 ölçekli Elazığ depremi listede 4. sırada yer aldı.

İzmir depreminin yaralarını sarmak günler aldı

30 Ekim’de İzmir’de meydana gelen ve İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde hissedilen 6,6 büyüklüğündeki depremin haberi listeye 5. sırada yer aldı. Bölgede çok sayıda bina yıkıldı, enkaz altında 116 vatandaş hayatını kaybetti.

Ayasofya 86 yıl sonra ibadete açıldı

Habermetre tarafından açıklanan raporda;

6. sırada 27 Şubat’ta İdlib’de hain saldırı sonucu kaybettiğimiz 33 şehit haberi vardı. Bir

Yasofya’nın 86 yıl sonra ibadete açılması 138.043 haberle 7. sırada yer aldı.

Sekizincilik, Joe Biden’in Donald Trump’a karşı kazandığı zaferle sonuçlanan ABD seçimleri.

ABD’de bir polis memurunun siyahi George Floyd’u öldürmesinin ardından gerçekleşen protestolar, yılın en çok bildirilen 9. konusu oldu.

22 Ağustos 2020 tarihinde Giresun’da meydana gelen sel felaketi 91.742 haberle 10. sırada yer aldı.

Habermeter verilerine göre; Kasım Süleymani’nin öldürülmesi 71.184 haberle 11. sırada,

Beyrut patlaması 62.261 haberle 12. sırada,

Bahar Kalkanı Harekatı 61.286 haberle 13. sırada,

Van çığ felaketi 53.008 haberle 14. sırada,

Karadeniz doğalgaz keşfi 47.280 haberle 15. sırada,

Hatay yangını 40.565 haberle 16. sırada,

Pınar Gültekin cinayeti 34.991 haberle 17. sırada,

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama 34.033 haberle 18. sırada,

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın istifası 32.790 haberle 19. oldu,

İstanbul’daki uçak kazası 26 bin 260 haberle 20. sırada yer aldı.

0 Kullanıcılar (0 Oy)
Haber Yazı Kalitesi
Haber Görselleri
Anlaşılabilirlik
Yorumlarınız Haber Kalitemizi Oylayın
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Haber Kalitemizi Oylayın

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Continue Reading

Popüler Haberler